Jeśli jesteście Państwo zainteresowani podjęciem współpracy, zamówieniem usługi, uzyskaniem wycen prac projektowych, zapraszam do kontaktu:

@-mail: biuro@arrm.pl

adres do korespondencji: 43-100 Tychy, ul. Piłsudskiego 56/112

tel: 606 921 469 - Anna Rakowska - Mazur

godziny pracy: poniedziałek - piątek 8:00 - 17:00, sobota 10:00- 13:00

w celu umówienia spotkania proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny


Informacja dla podmiotów podejmujących próby kontaktu.

Proszę o nienadsyłanie ofert i lub zapytań o możliwość wysłania ofert w zakresie: współpracy prowizyjnej, uzyskania dotacji i dofinansowań, szeroko pojętej optymalizacji składek ZUS i optymalizacji kosztów prowadzenia działalności gospodarczej, prowadzenia i administrowania stron na portalach społecznościowych, prowadzenia i administrowania serwisu internetowego (strony www), przebudowy lub modyfikacji niniejszego serwisu oraz wszelkiej maści bzdur uznawanych za spam (dalej zwanych: niechcianą korespondencją).

Powyższe dotyczy kontaktu w formie: korespondencji elektronicznej (e-mail, komunikatory internetowe), połączeń telefonicznych głosowych, krótkich wiadomości tekstowych (SMS), wiadomości multimedialnych (MMS) oraz odnosi się do wszystkich numerów telefonów, adresów e-mail, kontaktów Whatsapp i Skype podanych na stronach naszego serwisu.

Zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.nr 144 poz. 1204 z 2002 r.) zakazane jest przesyłanie niezamówionej informacji handlowej skierowanej do oznaczonego odbiorcy za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej.


strona główna | projekty | realizacje | kontakt | artykuły | po godzinach...

Tychy - Październik 2021r.